Apie

You cannot get through a single day without having an impact on the world around you. What you do makes a difference and you have to decide what kind of a difference you want to make.

– Jane Goodall

Istorija už šio puslapio

Mano kelionė. Sveiki, esu Bernadeta Laurinaitytė. Visada ypatingai žavėjausi mūsų pasauliu ir ant jo egzistuojančia gyvybe. Deja, kai globalinės problemos tapo dar grėsmingesnės, neišvengiamai pradėjau ieškoti atsakymų į tą milžinišką kiekį mintyse iškylančių klausimų. Taip pradėjau domėtis ekologija, aplinkosauga, tvarumu ir svarstyti kokį vaidmenį užimu šioje vietoje. Ar aš prisidedu prie šių problemų? Kaip tai galėčiau pakeisti? Nebuvo sudėtinga nuspręsti pradėti gyventi atsakingiau. Visose gyvenimo situacijose ieškau tvaresnių alternatyvų, pilnai pakeičiau mitybos racioną, stengiuosi priimti ekologiškesnius sprendimus, šviestis aktualiomis naujienomis šia tema. Asmeniškai man, ši kelionė buvo nesudėtinga, greičiausiai dėl to, jog toks gyvenimo būdas man yra priimtinas ir suprantamas, bet žinoma, vienaip ar kitaip, visi susiduriame su sunkumais kelyje link tam tikro tikslo. Todėl labai tikiuosi, kad informacija, kurią rasite čia, bent kiek palengvins Jūsų kelionę į švaresnį ir tvaresnį gyvenimą.

Internetinis puslapis. Šio puslapio kūrimas yra puikus būdas pasidalinti naudingais, tvariais gyvenimiškais patarimais, surinktomis žiniomis, naujienomis, faktais, receptais su Jumis ir kartu pakviesti gyventi tvariau.

Iš karto noriu užbėgti už akių ir pasakyti, jog nesu mokslininkė ir žinau, jog nėra vieno tobulo, visiems tinkamo būdo, kaip reikia gyventi. Taip pat suprantu, kad kas tinka man, gali netikti Jums. Suprantu kiekvieno žmogaus poziciją ir tikiu, kad niekada nėra tik vienos tiesos. Paprasčiausiai tikiuosi, jog rasite čia bent trupinėlį, kas Jums bus skanu ir naudinga.

Close
Gyvengim ekologiškiau. Bernadeta Laurinaitytė. © Copyright 2021. All rights reserved.